Idealny prezent dla pary młodej.

2 Kwi 2015

Z pewnością każdy, kto chociaż raz miał zaszczyt być zaproszonym na ślub doskonale wie, jak dużo problemów może spowodować kupno prezentu ślubnego. My zdając sobie z tego sprawę przygotowaliśmy dla państwa artykuł opisujący ciekawą metodę na wybrnięcie z tego problemu obronną ręką.

Młodzi w obecnych czasach odchodzą już od tradycji, w myśl której chcieli otrzymywać, lub też nie chcieli, różnego rodzaju sprzęty, które byłyby świetnym dodatkiem do nowego domu, które z pewnością przydadzą się na nowej drodze życia. Jednakże po takowych zakupach, po przyjęciu weselnym, okazywało się, że młodzi otrzymywali trzy różnego rodzaju żelazka, 15 pościeli, bądź niezliczoną ilość zastaw, czy kompletów ręczników. Żyjemy w czasach, w których wszystko można załatwić z głową i bez wywoływania niepotrzebnych awantur. Jak więc warto postąpić? Najlepiej jest skorzystać ze ślubnych kart prezentowych.

Jest to stosunkowo nowa moda, która dotarła do nas, jak wszystko inne, z Zachodu. Znacznie rozwinęła się ze względu na dynamiczny rozwój technologii, dostępu do internetu. Zamysł jest bardzo prosty, mianowicie wystarczy założyć konto na odpowiednio przygotowanym do tego serwisie internetowym i stworzyć listę prezentów z produktów, które są dostępne w sklepie internetowym. Następnie listę prezentów można rozesłać do zaproszonych gości, by ci mogli z niej wybrać to, co zechcą podarować parze młodej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jest to doskonałe rozwiązanie, gdyż z jednej strony młodzi nie otrzymują tylko i wyłącznie pieniędzy, a konkretne i przydatne im prezenty, natomiast z drugiej goście nie muszą już się kłopotać o to, co dać w prezencie. Lista oczywiście cały czas automatycznie eliminuje pozycje, które zostały już przez kogoś wybrane, dlatego też unikniemy sytuacji, w której otrzymamy trzy żelazka, czy parę kompletów pościeli. Pomysłowym rozwiązaniem, w przypadku owej listy, jest możliwość wybrania na przykład jednego droższego prezentu, np. pralki, bądź lodówki, i następnie podjęcie się sfinalizowania kupna owej rzeczy przez kilku zaproszonych gości. W ten sposób młodzi otrzymają konkretny podarunek, a goście na jego kupno nie będą musieli się specjalnie wykosztować.

Korzystając z podobnego zamysłu, chcąc ofiarować młodym coś przydatnego i niepowtarzalnego, goście mogą podarować im karty podarunkowe do realizacji w wybranych sklepach. W ten sposób nie będą wręczać typowej koperty z gotówką, a prezent, który młodzi będą mogli również sami sobie wybrać w wyznaczonym sklepie, punkcie.

Fot. www.foter.com