Obrazy w roli ślubnego prezentu? Tak!

21 Mar 2018 obrazy

Ludzie od zawsze dekorują ściany swoi domów i mieszkań. To zupełnie naturalne, bowiem okazuje się, że naścienne ozdoby potrafią zmienić nawet dość banalne i urządzone z ogromną dawką prostoty wnętrze w prawdziwą oazę piękna i wyjątkowości. Zwykle kupujemy obrazy sami dla siebie, jednak kiedy zdarzy się tak, że zostaniemy zaproszeni na ślub i przyjęcie weselne do bliskich nam osób, okażą się one znakomitym pomysłem na niebanalny upominek. Jak jednak wybrać idealny egzemplarz, gdy do wyboru są tysiące interesujących wzorów?

Które obrazy wybrać na prezent ślubny?

W procesie dokonywania wyboru nie powinniśmy rzecz jasna brać pod uwagę naszych osobistych preferencji (chyba, że są one zgodne z gustem Młodych). Tutaj liczy się to, co lubią obdarowani. Gdy na przykład wiemy, że planują zaraz po ślubie wyremontować sypialnię i udekorować ją w stylu glamour, na pewno dobrym rozwiązaniem będzie obraz z brokatowym, świecącym elementem.

Kiedy zaś przyszła Para Młoda co roku wyjeżdża nad polskie morze, bo nie wyobraża sobie innego spędzania wakacji niż to pośród szumu fal, piękny egzemplarz przedstawiającą plażę, błękitne niebo i spokojna toń wody okaże się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.W sklepie fototap.pl modeli do wyboru jest rzecz jasna tak wiele, że nawet dla najbardziej wymagających odbiorców uda się wybrać coś z przysłowiowym efektem „wow”

Uwaga, coś specjalnego – obrazy ręcznie malowane!

Dość specyficzną, wyjątkową i niezwykła grupę dzieł stanowią te obrazy, które zostały namalowane ręcznie przez znakomitych artystów. widać wyraźnie, iż w każdy egzemplarz włożyli oni całe swoje serce, mnóstwo uwagi i niezwykle dużo zaangażowania. W rezultacie powstały dzieła wyjątkowe pod każdym względem, takie, które śmiało mogłyby zawisnąć w prestiżowej galerii. Jeśli zatem gość weselny pragnie podarować Parze Młodej coś z najwyższej półki, będzie to idealne rozwiązanie: obrazy ręcznie malowane.

A może obrazy stworzone na powierzchni praktycznego szkła akrylowego!

Specjaliści z branży ślubnej przyznają zgodnie, https://www.fototap.pl/obrazy/na-szkle-akrylowym że tego typu prezenty cieszą się z roku na rok coraz większym powodzeniem. Dlaczego tak się dzieje? Okazuje się bowiem, iż należą one do niezwykle praktycznych, takich, które można powiesić nawet na ścianie kuchni czy łazienki, a nawet po wielu latach będą one wyglądały dokładnie tak, jak w dniu zakupu.

Pamiętajmy jednak, iż każdy podarowany w rolki prezentu model powinien być dostosowany do preferencji Pary Młodej oraz kolorystyki stylu jakie panują w jej domu czy mieszkaniu. W przeciwnym razie mogłoby się okazać, iż trafiliśmy tym upominkiem niczym przysłowiową kulą w płot, a zależy nam przecież na tym, aby osoby obdarowane były naszym upominkiem szczerze usatysfakcjonowane.