Wesele w stylu bajkowym – spełnienie marzeń!

31 Sty 2018 Wesele w stylu bajkowym

Wesele w stylu bajkowym ten motyw przewodni przyjęcia weselnego nie należy co prawda w naszym kraju do najbardziej popularnych, trzeba jednak przyznać, że lubiące dobrą zabawę, mające sentyment do błogich czasów dzieciństwa i oryginalne pary coraz częściej decydują się na to, aby wesele zorganizowane było w stylu bajkowym.

Jak z bajki o Kopciuszku!

Bardzo ciekawym pomysłem okazuje się być klimat niczym z bajki o Kopciuszku. Jeśli chodzi o miejsce odbywania się przyjęcia, w tym przypadku zamek lub pałac (albo obiekty stylizowane na nie) okazałyby się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Warto byłoby także wynająć pojazd przypominający do złudzenia karocę. Wesele w stylu bajkowym tort musi być niczym z bajki – ogromny, pięknie zdobiony, piętrowy. Na pewno pracownicy cukierni są w stanie przygotować pyszny egzemplarz z zamkiem na szczycie– zaskoczycie tym wszystkich gości! Do tego piękna Panna Młoda w sukni o kroju princessy i wspaniałych bucikach (to w tym przypadku bardzo ważny element) i jej przystojny wybranek – będzie cudownie!

Wesele w stylu bajkowym może motyw Królewny Śnieżki?

Tego typu rozwiązanie znakomicie sprawdzi się zarówno w przypadku letniego, jak i zimowego weselnego przyjęcia. W tym przypadku bardzo duże znaczenie ma kolorystyka i dodatki. Czerwone jabłka staną się genialnym uzupełnieniem weselnych stołów – warto pomyśleć o tym, żeby powbijać w nie winietki. Panna Młoda powinna mieć usta pomalowane czerwoną, odpowiednio intensywną szminką, włosy zaś może mieć zebrane w kok albo warkocz. Bajka o Królewnie Śnieżce to też sporo natury, zatem mech w roli dekoracji również się sprawdzi. Nie może także zabraknąć drewnianych elementów!

Wybierzcie swoją bajkę – i napiszcie ją po swojemu!

Oczywiście do wyboru jest szereg innych bajek, które świetnie sprawdzą się w roli motywu przewodniego przyjęcia weselnego. Niechże zatem każda z par narzeczonych wybierze dla siebie tę, która najbardziej przypadła jej do gustu w dzieciństwie. Zapewniamy, że przy odpowiednim doborze dodatków i elementów dekoracyjnych całość prezentowała się będzie zachwycająco.

Jeśli zaś szukacie innych ciekawych motywów na czekające Was przyjęcie weselne, już teraz zajrzyjcie na www.towesele.pl. Znajdziecie tam wszystko, co potrzebne!